RN73R2ETTD7870A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD7870A10
JLCPCB Part #
C4044673
Description
-55℃~+155℃ 250mW 787Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS