RN731JTTD2582D10
MFR.Part #
RN731JTTD2582D10
JLCPCB Part #
C3982472
Description
-55℃~+155℃ 25.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS