HV73V2ATTD3403D
MFR.Part #
HV73V2ATTD3403D
JLCPCB Part #
C4132840
Description
-55℃~+155℃ 250mW 340kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS