RN731JTTD2581C25
MFR.Part #
RN731JTTD2581C25
JLCPCB Part #
C3945612
Description
-55℃~+155℃ 2.58kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS