RN731JTTD2581A25
MFR.Part #
RN731JTTD2581A25
JLCPCB Part #
C4174861
Description
-55℃~+155℃ 2.58kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS