RN731JTTD24R9F100
MFR.Part #
RN731JTTD24R9F100
JLCPCB Part #
C4027684
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS