RN732BTTD27R7C50
MFR.Part #
RN732BTTD27R7C50
JLCPCB Part #
C4026715
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27.7Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS