RN731JTTD23R4B25
MFR.Part #
RN731JTTD23R4B25
JLCPCB Part #
C4119822
Description
-55℃~+155℃ 23.4Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS