RN731JTTD2370F25
MFR.Part #
RN731JTTD2370F25
JLCPCB Part #
C7292930
Description
-55℃~+155℃ 237Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS