RN73R1JTTD7322D25
MFR.Part #
RN73R1JTTD7322D25
JLCPCB Part #
C3932995
Description
-55℃~+155℃ 100mW 73.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS