SG73P1JTTD4323F
MFR.Part #
SG73P1JTTD4323F
JLCPCB Part #
C3976056
Description
-55℃~+155℃ 333mW 432kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS