RN731JTTD21R8C25
MFR.Part #
RN731JTTD21R8C25
JLCPCB Part #
C4109854
Description
-55℃~+155℃ 21.8Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS