RK73H2ETTD4640F
MFR.Part #
RK73H2ETTD4640F
JLCPCB Part #
C4030701
Description
-55℃~+155℃ 464Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS