RN731JTTD2180F10
MFR.Part #
RN731JTTD2180F10
JLCPCB Part #
C4243961
Description
-55℃~+155℃ 218Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS