ERA-3AEB4641V
MFR.Part #
ERA-3AEB4641V
JLCPCB Part #
C4041800
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.64kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS