RN731JTTD2151F25
MFR.Part #
RN731JTTD2151F25
JLCPCB Part #
C4239968
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS