RN731JTTD2031A10
MFR.Part #
RN731JTTD2031A10
JLCPCB Part #
C4032723
Description
-55℃~+155℃ 2.03kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS