RN731JTTD19R8F100
MFR.Part #
RN731JTTD19R8F100
JLCPCB Part #
C4224378
Description
-55℃~+155℃ 19.8Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS