RK73H2HTTE2940F
MFR.Part #
RK73H2HTTE2940F
JLCPCB Part #
C2579998
Description
-55℃~+155℃ 294Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS