RN731JTTD1980D100
MFR.Part #
RN731JTTD1980D100
JLCPCB Part #
C4216096
Description
-55℃~+155℃ 198Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS