HV732HTTE3903F
MFR.Part #
HV732HTTE3903F
JLCPCB Part #
C4200488
Description
-55℃~+155℃ 390kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS