RN731JTTD1910B05
MFR.Part #
RN731JTTD1910B05
JLCPCB Part #
C3935928
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS