RK73G2BTTD2872D
MFR.Part #
RK73G2BTTD2872D
JLCPCB Part #
C6270290
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS