RN731JTTD1871D25
MFR.Part #
RN731JTTD1871D25
JLCPCB Part #
C4129744
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS