RN73H2ATTD2082B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ATTD2082B50
JLCPCB Part #
C4096164
Package
0805
Description
125mW 20.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS