SG73S1JTTD1432F
MFR.Part #
SG73S1JTTD1432F
JLCPCB Part #
C4183366
Description
-55℃~+155℃ 14.3kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS