RN731JTTD17R2D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD17R2D25
JLCPCB Part #
C4027302
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 17.2Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS