RN73R2BTTD2522A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2522A10
JLCPCB Part #
C4120765
Description
-55℃~+155℃ 25.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS