RN731JTTD1673C50
MFR.Part #
RN731JTTD1673C50
JLCPCB Part #
C4128506
Description
-55℃~+155℃ 167kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS