RN73H1JTTD4121F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4121F25
JLCPCB Part #
C4141041
Description
100mW 4.12kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS