RN731JTTD1581C25
MFR.Part #
RN731JTTD1581C25
JLCPCB Part #
C4147164
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS