RN732ATTD2432B25
MFR.Part #
RN732ATTD2432B25
JLCPCB Part #
C4303176
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS