RN731JTTD10R7F25
MFR.Part #
RN731JTTD10R7F25
JLCPCB Part #
C4330815
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS