RN731JTTD1470B10
MFR.Part #
RN731JTTD1470B10
JLCPCB Part #
C4323615
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS