RN73H1JTTD1470B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1470B10
JLCPCB Part #
C4129483
Description
-55℃~+155℃ 100mW 147Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS