RN731JTTD1401A25
MFR.Part #
RN731JTTD1401A25
JLCPCB Part #
C4093449
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS