RN731JTTD13R8F50
MFR.Part #
RN731JTTD13R8F50
JLCPCB Part #
C3947105
Description
-55℃~+155℃ 13.8Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS