RN73H1JTTD2052D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2052D25
JLCPCB Part #
C4038659
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS