RN731JTTD1350C25
MFR.Part #
RN731JTTD1350C25
JLCPCB Part #
C4145467
Description
-55℃~+155℃ 135Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS