0603WAD5762T5E
MFR.Part #
0603WAD5762T5E
JLCPCB Part #
C2767101
Description
-55℃~+155℃ 100mW 57.6kΩ 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS