RN731JTTD1271D10
MFR.Part #
RN731JTTD1271D10
JLCPCB Part #
C4303735
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS