SG73S2ATTD133J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ATTD133J
JLCPCB Part #
C4146011
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS