RN73R2ETTD8561A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD8561A10
JLCPCB Part #
C3994620
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.56kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS