RN731JTTD1180D25
MFR.Part #
RN731JTTD1180D25
JLCPCB Part #
C4240104
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS