RN73H1JTTD56R2B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD56R2B10
JLCPCB Part #
C4173883
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS