RN731JTTD1173B25
MFR.Part #
RN731JTTD1173B25
JLCPCB Part #
C3947261
Description
-55℃~+155℃ 117kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS