HV73V1JTTD105J
MFR.Part #
HV73V1JTTD105J
JLCPCB Part #
C3980460
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS