RN73H2ETTD9312C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD9312C25
JLCPCB Part #
C4172633
Description
-55℃~+155℃ 250mW 93.1kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS