RN731JTTD1002B10
MFR.Part #
RN731JTTD1002B10
JLCPCB Part #
C4002244
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS