RN73R2BTTD53R6A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD53R6A10
JLCPCB Part #
C4215564
Description
-55℃~+155℃ 250mW 53.6Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS